У ЖБК «Полісся» почали нараховувати квартплату на балкони

15.06.2011

Цього місяця всім кооперативним багатоквартирним будинкам прийшла платіжка, у якій власникам квартир нарахували додаткові квадратні метри житла.

Тамара Карасевич живе у будинку по вулиці Маршала Рибалка вже двадцять вісім років. Площа її квартири - 48,3 метри. Цього місяця вона отримала платіжку, в якій площа її квартири збільшилась на 1,4 метри.

«Коли я отримала комунальну квитанцію, то дуже здивувалась. Моя квартира раптом збільшилась більш ніж на метр. Я подзвонила у ЖБК, і мені сказали, що тепер вони будуть нараховувати квартплату і на балкон. Чому я маю платити за нежитлову площу, мені так і не пояснили», - розповідає житомирянка.

У ЖБК «Полісся» журналісту «Першого» кажуть, що нараховують квартплату на балкон, бо цього вимагають у міській раді.

Начальник управління житлового господарства Світлана Пивоварова говорить, що квартплату нараховують відповідно до постанови Кабінету міністрів.

«Згідно 529 Постанови Кабміну, гроші на квартплату нараховуються на загальну площу, а не як колись - на житлову. ЖЕКи вже давно працюють за такою схемою, а житлові кооперативи почали нараховувати плату нещодавно», - сказала Пивоварова.

За словами чиновника, постанова під номером 529 діє ще з 2009 року.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...