Пошторг і грошові призи: хто отримує і чи отримує взагалі?

17.09.2018

Останнім часом жителі Житомира та і всієї України стали отримувати листи від різних компаній, в тому числі і від ТМ Пошторг, в яких їм пропонують замовити будь-які товари з каталогу, які вам доставляють поштою та взяти участь у розіграші кругленької суми грошей. Чи можна довіряти таким пропозиціям і чи хтось взагалі колись вигравав?

Торгівля різноманітними товарами розвивається нині шаленими темпами і все більше магазинів переходять на інтернет-продажі. Це доволі зручно, не треба нікуди їхати і годинами блукати поміж полиць, шукаючи потрібний товар. Але що робити людям літнього віку, які з технологіями на «Ви», або жителям віддалених сіл та містечок, де не те що інтернет, а мобільний зв'язок не завжди доступний? Саме тому деякі компанії розповсюджують свою продукцію через каталоги поштою, а як бонус до замовлення – розігрують солідні суми серед своїх клієнтів. Для чого вони це роблять, який їм з того зиск?

Все просто – це маркетингова акція, за допомогою якої компанія залучає нових клієнтів, які бажають виграти, а також дякує постійним клієнтам.

А чи законно це все, і де докази, що хтось таки вигравав в розіграшах?

Перевірити компанію на чесність та дізнатися, чи діє вона законно доволі просто самотужки. Знаходите офіційний сайт, перевіряєте, як часто там оновлюється інформація і чи актуальна вона. Зазвичай, шахраї не мають ні коштів, ні бажання створювати інформативний, багаторівневий сайт. У них інформація вміщується на 1-2 сторінках. Читайте правила визначення переможців та все, що написано найменшими літерами, аби не сидіти потім, схопившись руками за голову. Якщо все прозоро, то процедура визначення переможців має бути відтворена на відео у прямому ефірі, у присутності комісії та уповноваженої державою фізичної особи – нотаріуса. Всі імена та інтерв’ю переможців минулих місяців мають бути у вільному доступі. Довіряйте, але перевіряйте, бо вам ніхто нічого не винен, шахраї часто роблять компанії на один день: сьогодні у них є і гарно наповнений сайт і всі правила, на перший погляд зрозумілі, але от один нюанс, про них жодного відгуку в пресі чи в інтернеті. Про компанію, яка не перший рік на ринку ви з легкістю знайдете інформацію. Погляньмо на сайт Пошторгу – всі правила прописані чітко, проставлені всі підписи та печатки, є відео-звіти з визначення переможців. Компанія діє відкрито, про неї пишуть авторитетні видання, тому їй можна спокійно довіряти.

Отже, можна підбити підсумки: виграти приз в нашій країні дійсно можна, але потрібно не втрачати голови і брати участь лише у перевірених акціях та розіграшах.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...