Під час кризи житомиряни починають економити на харчах

8.10.2012

Найпоширеніші поради від експертів, як економити у кризові роки щоразу стають популярними в Україні. При чому соціологи відзначають, що кризові настрої українців відрізняються від європейських.

Так в нашій країні, за даними дослідження Research and Branding group, люди починають економити в першу чергу на їжі, потім - на одязі та взутті, на третьому місці – відпочинок. Найменше люди схильні економити на комунальних послугах.

Утім, американці переконують, що у кризу сім’ї стають міцнішими, тому що у них немає грошей на те, аби "піти на ліво".

Бізнес-портал UBR вибрав, на чому українці можуть економити найвигідніше.

1. Вода і електрика.

Дефіцит питної води - одна з головних проблем людства в XXI столітті, вважають в ООН. Спалювання мазуту і вугілля для вироблення електроенергії - в числі провідних причин утворення «парникового ефекту», попереджають екологи. Загалом, економлячи світло і воду, ви робите корисну справу для всієї планети. А деяке скорочення щомісячних витрат на оплату комунальних послуг нехай стане приємним бонусом до такої економії.

2. Сигарети і алкоголь.

Нікотин і етиловий спирт - основні вороги роду людства, переконані медики. Щорічна смертність через хвороби, пов'язаних зі зловживанням цими двома продуктами цивілізації, за оцінками, перевищує людські втрати у всіх війнах, починаючи з кам'яного віку.

 

3. Розкручені бренди

Розрекламований - не означає кращий за споживчими якостями. Крім того, в таких речах, як, наприклад, якість звучання, набагато більше значення має акустика приміщення, а не бренд музичного центру. Так навіщо переплачувати круглу суму за уявлювані відмінності?

Найдивніші і "екстремальні" способи економити

4. Особистий час.

Всі ми знаємо, що час - єдиний непоправний ресурс людини. І всі дружно про це забуваємо за всякою нісенітницею. Між тим економія хоча б чверті години в день на безглуздих справах рівнозначна подовженню життя на цілий рік.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...