Новий мікрорайон із дитячим садком, паркінгом та озером вже почали будувати. ФОТО

26.08.2011

Заселяти людей в новий будинок планують вже у грудні. Сьогодні на місці майбутнього мікрорайону на вулиці Вітрука працюють будівельники. Взялась за будівництво компанія «Фаворит». 

Керівник інвестиційних проектів Віктор Крюков запевняє, що гроші від інвесторів вже є на рахунку підприємства. Тому будинки точно добудують. Навіть називає конкретну дату – грудень місяць. Саме тоді планують урочисто перерізати стрічки в новому мікрорайоні.

Заманювати житомирян у нове житло будуть безвідсотковою розстрочкою на кілька років. Втім, вартості квадратного метра Крюков не називає – мовляв, усе буде залежати від вартості матеріалів. А ціни на усе дуже швидко ростуть.

У центрі колишнього заводу стоїть стенд із планом майбутнього кварталу.

Планують чотириповерхові будинки, один дев’ятиповерховий, дитячий садочок на 150 місць. Обслуговувати усе буде спеціально створений ЖЕК.

Термін повного засвоєння усього будівництва заплановано - три роки.

33 мільйони гривень – таку ціну двох будинків, які будуть здаватися першими, називають у «Фавориті». Переконують, що гроші вже є. Увесь комплекс оцінюють в 450 мільйонів гривень.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...