На Житомирщині планують створити космічний кластер "Полісся"

5.11.2019

Концепцію щодо створення інноваційно-космічного кластеру "Полісся" планують розглянути депутати на найближчій сесії облради.

Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті Житомирської обласної ради. Розробник проєкту – депутат Сидір Кізін.

На базі кластера планують розвивати "сучасні космічні технології у сфері управління регіональним розвитком", а також підвищувати рівень конкурентоспроможності регіону за рахунок забезпечення розвитку інфраструктури і високих технологій.

Серед завдань кластеру і "створення регіональної системи дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) і забезпечення системного отримання даних ДЗЗ для задоволення суспільних потреб у сфері безпеки держави", а також "створення системи інформаційного забезпечення і моніторингу для нової моделі управління регіоном на платформі геоінформаційної системи АгсСІЗ".

Після затвердження концепції депутати планують подати клопотання про затвердження Концепції Кабінетом Міністрів України. Лише після того – розробка детального плану щодо створення кластеру, проведення його презентації та укладання угод із інвесторами.

Фінансування діяльності кластера планують покласти на державний та обласний бюджети, а також інші джерела.

Нагадаємо, на сесії обласної ради депутати планують звернутися до президента щодо відміни касових апаратів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...