На промоцію області на міжнародній арені у 2020 році виділять 1,2 млн грн

12.12.2019

1,2 млн грн з обласного бюджету 2020 року планують виділити на промоцію Житомирської області на міжнародній арені.

Про це йдеться у проекті Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік, додаток до якої опублікували за тиждень до сесії, 11 грудня.

Зокрема, кошти планують спрямувати на проведення Дня Європи, засідання Ради з питань залучення інвестицій, організацію зустрічей із представниками дипломатичних установ, бізнесу, іноземних делегацій, на візити делегацій до іноземних країн, проведення ярмарків і форумів, висвітлення цих подій у ЗМІ, виготовлення рекламно-іміджевої продукції, а також придбання презентаційного обладнання та аналітичної і статистичної інформації.

Крім того, на забезпечення діяльності установи "Агенція регіонального розвитку" планують виділити 818 тис грн.

Нагадаємо, на проведення ІІ форуму регіонів за участю Зеленського та Лукашенка із бюджету області і міста витратили понад 3 млн грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...