12 тисяч і лікарю, і підсобному робітнику: яку зарплату пропонують роботодавці на Житомирщині

16.05.2020

На сьогодні знайти роботу на Житомирщині не так вже просто.

Проте, за даними обласної служби зайнятості, у їхній базі наразі 1637 вакансій.

Зарплата у більшості вакансій мінімальна, а середня – 5932 грн.

Проте є вакансії і з більш-менш конкурентною зарплатою.

Заробітна плата вище 10 000 грн заявлена роботодавцями у 149 пропозиціях .

Максимальна щомісячна виплата працівникам (17-30 тис. грн) пропонується на посадах директора підприємства, головного енергетика, головного бухгалтера та технолога з агрономії.

Дещо менше – 15-16 тис. грн можуть отримати за свою працю менеджер (управитель), інженер-енергетик, агроном, завідувач складу, машиніст укладача асфальтобетону, тракторист чи формувальник залізобетонних виробів та конструкцій.

На заробітну плату в діапазоні 12-14 тис. грн претендують лікар загальної практики-сімейний лікар, економіст, електрогазозварник, газорізальник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, вальцювальник, тракторист та підсобний робітник.

10-12 тис грн роботодавці пропонують водіям автотранспортних засобів, кухарям, інженерам, лікарям-терапевтам, електромеханікам, верстатнику, вантажнику, машиністу екскаватора, швачкам, слюсарям-електрикам, шліфувальнику-полірувальнику виробів з каменю.

Ознайомитися з усіма актуальними вакансіями можна на сайті Житомирської обласної служби зайнятості за посиланням.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...