Житомирський міський голова отримав від житомирян листи вдячності

5.07.2011

 

До Житомирської міської ради на ім’я міського голови періодично надходять листи-подяки від мешканців міста за надану допомогу, вчасне реагування та турботу, повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.

Так, нещодавно батьківський комітет одного із загальноосвітніх закладів міста надіслав Володимиру Дебою лист такого змісту: «Ми, батьки учнів ЗОШ №27 вдячні Вам за підтримку організації в ліцеї №25 літньої школи для обдарованих дітей, за створення гарних умов для занять. З ними працювали кращі педагоги міста, які дали їм багато нового та цікавого в навчанні. Також були організовані цікаві екскурсії, діти познайомилися з новими друзями…». Батьки учнів також висловлюють сподівання на підтримку міської влади щодо організації літньої школи і в наступному році.

«Рада батьків пришкільного табору відпочинку «Сонечко» при ЗОШ №7 м. Житомира вдячна за змістовний та цікавий відпочинок дітей, розважальні ігри та різноманітні свята при школі, за якісне харчування, за піклування та опікування дітьми педагогами табору та за фінансову підтримку з боку управління освіти та міської ради», – з такими словами звернулися до міського голови Володимира Дебоя у листі батьки дітей, які відпочили у пришкільному таборі «Сонечко».

Нагадаємо, що в місті з 1 по 25 червня працювало 25 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, у яких цьогоріч відпочили 1323 дитини.

Для учнів старших класів у пришкільних таборах працювала школа «Обдарованість», учнями якої у 2011 році стали 100 осіб. Крім пізнавальних екскурсій, із відвідувачами школи «Обдарованість» займалися фахівці із ВНЗ. Таким чином було поєднано навчання і відпочинок.

Міська влада спільно з адміністраціями навчальних закладів створили комфортні та затишні умови відпочинку дітей. Для роботи пришкільних таборів були виділені окремі приміщення з ігровими кімнатами, які наповнили ігровим обладнанням. Діти забезпечувалися 2-разовим харчуванням. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...