Житомирська область знову залишається «червоною» з «помаранчевими» показниками

3.05.2021

 

Майже до норми наблизилася Житомирська область за кількістю госпіталізацій для переходу в «помаранчеву» зону.

Станом на 3 травня в області показник госпіталізацій становить 60,8 при нормі 60. За минулу добу цей показник впав майже на 1,4. У разі збереження такої ж динаміки область зможе вийти з «червоної» зони вже за добу.

Такі дані МОЗ.

У порівнянні з іншими областями вищий показник госпіталізацій мають «помаранчеві» Донецька (63,4), Дніпропетровська (62,7) та Луганська (62) області. Також не відповідає нормі цей показник у «помаранчевої» Черкащини (60,3).

Станом на 4 травня в області рівень госпіталізацій становить 58,6, що нижче верхнього показника.

Зазначимо, що 28 квітня пройшло засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, проте питання щодо виходу із "червоної" зони там не розглядали. Комісія тільки формально через тиждень після рішення уряду продовжила загальний карантин до 30 червня.

Нагадаємо, за минулу добу в області виявили 135 випадків коронавірусу.

Раніше влада Житомира сподівалася, що область вийде з «червоної» зони вже 1 травня, адже для цього були необхідні показники.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...