Житомирська область знову не відомо в якій зоні, бо у МОЗ не вийшли з запою, – ОДА

6.05.2021

 

Станом на 6 травня Житомирська область знову перебуває у "помаранчевій" зоні. Хоча 5 травня із гіршими показниками область була жовтою.

Це вже не перша путанина у МОЗ із зонами, адже при виході Житомирської області із "червоної" існувало дві паралельні версії з уряду, в яку зону все ж таки потрапляє регіон. Міністр Немчінов 4 травня повідомив, що Житомирщина перейшла одразу в "жовтий" рівень, а головний санітарний лікар Ляшко стверджував, що у "помаранчевий".

Натомість місцева влада людям нічого не пояснює, в ОДА публікують те, що ставить МОЗ.

Пресскеретар ОДА Юрій Мельник припустив, що "деякі люди у МОЗ ще не вийшли з запою. Бо затримують протоколи і надсилають їх без жодних пояснень. Коли на три області пишуть цілий пост, а на Житомирщину - не можуть скинути нормальний документ".

Станом на 6 травня на сайті Державної комісії з питань ТЕБ та НС не опублікований протокол, який би прояснив рівень епіднебезпеки, де перебуває область.

Натомість згідно протоколу обласної комісії з питань ТЕБ та НС, област у "жовтій" зоні.

Житомирська область станом на 6 травня, "помаранчева"

Житомирська область 5 травня, "жовта"

Скріншот із протоколу обласної комісії з питань ТЕБ та НС


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...