Житомирська область одна з тих, що найшвидше освоюють кошти на «Велике будівництво»

10.09.2020

 

Лідерами за динамікою освоєння коштів за програмою «Велике будівництво» є Полтавська, Житомирська та Чернівецька області. А за динамікою виконання будівельних робіт лідерами є Чернівецька, Полтавська та Сумська області.

Про це сказав під час наради з головами ОДА 9 вересня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Продовження будівельних робіт на об’єктах програми є ключовим завданням для всіх областей. Темпи та обсяги фінансування ми контролюємо, держава дотримується фінансових зобов’язань. На сьогодні з державного бюджету профінансовано 67% від передбачених коштів на рік, що складає понад 3 млрд грн. Наразі всі кошти надійшли в регіони, тож області мають всі ресурси для вчасного завершення робіт», – зазначив Олексій Чернишов.

За даними з уряду, середній відсоток будівельної готовності об’єктів, які включені у програму, складає 76%. Лідерами є Чернівецька, Полтавська та Сумська області, де динаміка в середньому складає понад 9% (за тиждень).

Читайте також: На Житомирщині у «Велике будівництво» включили відремонтовану декілька років тому дорогу.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...