Житомирська мерія хоче заборони грального бізнесу

19.08.2020

 

Звернення до президента, кабміну та ВР щодо скасування грального бізнесу підготували у мерії.

Його мають прийняти на сесії міської ради.

«Гральний бізнес є явищем антисуспільним та аморальним. Необхідно прийняти Закон про заборону грального бізнесу на території України. Тому, що різко ускладнилася криміногенна ситуація та зросла кількість злочинів, пов‘язаних із залежністю від азартних ігор та фінансових правопорушень у цій сфері», – йдеться у проєкті звернення.

В аргумент у мерії наводять статистику: 75 % клієнтів гральних автоматів, – це студенти і школярі. Кожний четвертий з тих, хто програв, думає про самогубство і часом вчиняє такі спроби, деякі «ігромани», щоб віддати борги продають квартири, дачі та вчиняють злочини – це все призводить до кризових та негативних процесів у сім’ях.

Також у міській раді занепокоєні тим, що влада міста фактично не має жодного впливу на розміщення чи діяльність ігрових закладів:

«Законодавство у сфері грального бізнесу жодним чином не враховує інтереси територіальних громад, унеможливлює будь-який вплив місцевої влади на розміщення та діяльність таких закладів».

Депутати хочуть законодавчої заборони грального бізнесу в Україні.

Читайте також: Зеленський підписав закон про гральний бізнес і казино.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...