Житомир готується до несприятливих погодних умов

5.07.2011

 

На минулих вихідних комунальні служби міста відстежували можливі негативним наслідки, пов’язані з погодними умовами.

«Будемо намагатися упередити небезпеку, якщо таке станеться в нашому місті. Зокрема, служби перевіряли готовність певних засобів, що стосується відкачки води у підвалах та місцях, де ливньова каналізація не справлялася під час злив», – зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

М.Боровець поінформував, що на разі проводяться профілактична промивка ливневої каналізації всього міста. Також планується закупівля насосів і локальних помп для відкачки води.

 Заступник міського голови поінформував, що продовжується активна підготовка об’єктів житлово-комунального господарства до експлуатації в зимових умовах. Штаб з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період робить об’їзд котелень міста, складаються акти готовності житлових будинків до зими, повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...