Зеленський розповів, як випивав і їв з військовими

7.08.2020

 

Засмаглий після 5-денної відсутності у медіапросторі Зеленський розповів, як спілкувався, пив і їв із військовими під час поїздки вздовж лінії розмежування в Донецькій області. Так він хотів зрозуміти обстановку.

Про розмову президента журналістами пише УП:

"Щоб зрозуміти все, що відбувається, треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними, треба з людьми їсти, жити, скажу відверто – іноді випити, щоб зовсім було все відверто. Я, в принципі, так і роблю. Ну, і можна переночувати також…

Разом поїли, поспілкувалися. Годують наших дуже потужно. Я навіть здивований, що військові у гарній формі, я не міг з’їсти весь обсяг їжі. Це дуже багато: як кажуть, "перше, друге і компот". Усе було: і печиво, і вафлі. А хто не наїсться, той може вночі, о 10-11-й, як кажуть хлопці, ще й бутріки з’їсти...".

Зеленський розповів, що проїхав вже 100 км вздовж лінії розмежування. В Золотому він і ночував. Говорить, що раніше ніхто з політиків до нього не ночував вздовж лінії розмежування.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...