"Зараз громадськість чують так, як ніколи раніше", – голова Житомирської ОДА Гундич

12.09.2018

 Громадськість Житомирщини на сьогодні може вільно спілкуватися з представниками влади. Такої можливості раніше не було.

 

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 12 вересня, під час позачергової сесії обласної ради у відповідь на заяви щодо створення громадської ради при ОДА.

 

«Так, як громадськість зараз чують у цих стінах, так її ніколи не чули. Громадської ради немає півтора року. Не думаю, що хтось відчув якісь проблеми. Зі мною взагалі без проблем можна поспілкуватися, заходячи у приймальню, по телефону, через соціальні мережі», – зазначив Ігор Гундич.

 

Керівник області наголосив, що не проти громадської ради, але має бути чіткий механізм її створення та дієвість.


«На щастя, зараз до мене від підприємців не надходять скарги про те, що деякі представники громадської ради приїжджають і пропонують "певні речі". Я не проти, навіть видав розпорядження про створення громадської ради, але ви навіть між собою не змогли домовитися на ініціативній групі. Є проект постанови Кабміну, де чітко прописано, яким чином має формуватися громадська рада, голосування буде проходити на сайті. Як будуть чітко виписані правила створення, я буду не проти створити таку громадську раду, яку буде дійсно дієвою громадською радою. А зараз ніхто не забороняє займатися громадською діяльністю», – додав Ігор Гундич.

 

На початку сесії обласної ради депутати заслухали всіх представників громадськості, які мали бажання виступити.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...