За кількістю вихованців спортивних шкіл Житомирщина посідає 21-е місце в Україні

9.06.2011

 

В області налічується 54 спортивні школи різного підпорядкування. Начальник головного управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула зазначила, що левова частина коштів, які виділяються, йде на утримання саме спортивних шкіл.

Однак на даний час 70% всіх ДЮСШ не мають категорії. За кількістю вихованців спортивних шкіл (14,3 тис. чол.) Житомирщина посідає 21-е місце в Україні.

Житомирська область – лідер по тренерах-сумісниках. За результатами виступів наших спортсменів область посідає 25-е місце. А 21 дитячо-юнацька спортивна школа області має незадовільні показники.

Житомирщина має одну обласну школу вищої спортивної майстерності, фінансування якої – одне з кращих в Україні. В той же час за показниками досягнень, участі у змаганнях різного рівня вона посідає 26-е місце у державі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...