Яценюк збирається посадити нинішню владу, коли сам буде на її місці

12.01.2012

 
Лідер партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк запевнив, що новий парламент поверне Україні газотранспортну систему в разі її здачі Москві нинішньою українською владою. 
 
Арсеній Яценюк запевнив, що новий парламент поверне Україні газотранспортну систему в разі її здачі Москві нинішньої українською владою, повідомили ТСН.ua у прес-службі "Фронту змін". 
 
"Нашим російським партнерам і українській владі я вже чітко заявив – ми прийдемо до влади, і всьому, що ви зробили, буде дана оцінка. Українська влада буде відповідати і політично, і кримінально. 
 
Що стосується наших російських партнерів, ми готові виключно до взаємних рівноцінних і рівнозначних партнерських стосунків. 
 
Якщо мова ітиме про те, що у нас відбирають національний капітал і актив – новий парламент все поверне на місце. Де взяли, там і покладете - на те саме місце", - наголосив Яценюк. За його словами, перемога опозиції дозволить сформувати "уряд демократів". 
 
"Це буде уряд, який не дасть можливості Україні звернути з європейського шляху на старі радянські рейки, які вже розсипалися. Це буде уряд, який не буде здавати газотранспортну систему, прийме новий закон про освіту, проведе реальну реформу податкової системи, думатиме про пенсіонерів, а не про те, як їм підвищувати пенсійний вік", - наголосив нардеп. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...