Янукович порадив невдоволеним міністрам написати заяви про відставку

11.01.2012

 
Президент Віктор Янукович запропонував написати заяви про відставку міністрів, які не задоволені умовами праці. Про це він заявив в ході засідання комітету з економічних реформ при президенті України, повідомляє Gazeta.ua.
 
"Ті міністри, які не задоволені умовами праці, повинні написати заяви про відставку. Але треба розуміти, що назад шляху не буде", - заявив Янукович.
 
Також Янукович заявив, що в Україні в 2011 році істотно сповільнилася імплементація реформ.
 
"Минулого року ми з вами говорили, що ми повинні зробити все для того, щоб не допустити глобального впливу світової економіки на економічну кризу в Україні. Що ми для цього зробили в минулому році, що зробимо цього року? Це буде залежати від нас, як ми мінімізуємо негативні впливи світової кризи на економіку України ... За рахунок чого? За рахунок реформ ... в податковій сфері, в регуляторній політиці, соціальній сфері, у використанні всіх наявних ресурсів, які є в державі ... в тому числі і фінансово-бюджетних ресурсів", - сказав Янукович.
 
Він також додав, що в цьому питанні "звичайно, ми повинні бути відвертими, що ... ми імплементацію наших реформ загальмували...".
 
"Тому заплановані модернізаційні зміни, і тільки вони здатні створити умови пом'якшення негативного впливу економічної кризи в Україні", - підкреслив президент.
 
За його словами, майбутні зміни повинні торкнутися зокрема і сфери залучення інвестицій, систем управління та основ безпечного ведення бізнесу. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...