В Житомирській обласній раді на засіданні внесли зміни до бюджету

5.09.2011

 

У ході підготовки до шостої сесії обласної ради шостого скликання 2 вересня 2011 року відбулося  засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності, на який було розглянуто питання про  внесення змін до обласного бюджету.

Депутати розглянули питання про внесення змін до рішення обласної ради від 28.12.10 № 59 «Про програму забезпечення депутатської діяльності  на 2011 рік» та проект Програми розвитку місцевого самоврядування в Житомирській області на 2011-2015 роки.

Крім того, було розглянуто питання про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності обласної державної адміністрації та розвитку інформаційної сфери області на 2010-2012 роки», «Про внесення змін до Регіональної програми  підвищення енергоефективності  на 2010 – 2014 роки», «Програми реформування  і розвитку житлово – комунального господарства на 2011 – 2014 роки»  та «Про внесення змін  до Програми залучення інвестицій  в економіку Житомирської області».

Також депутати обговорили і ряд проектів рішень обласної ради з питань комунальної власності, зокрема, про Програму підтримки комунального підприємства «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся», про передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства,  питання про комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, про передачу приміщення музею природи  Житомирського обласного краєзнавчого музею  у власність  Житомирської єпархії Української православної церкви.

З усіх розглянутих питань постійна комісія прийняла відповідні рекомендації, повідомляє офіційний сайт Житомирської обласної ради.
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...