В Офісі президента відхрещуються від продажу посад голів ОДА

2.06.2020

 

Заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов прокоментував "продаж" посади голови Харківської ОДА за мільйон доларів і назвав це свідченням того, що багато хто не зрозумів, що торгівля посадами залишилася в минулому.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

"Сьогоднішня новина про "продаж" крісла голови Харківської ОДА за мільйон доларів - свідоцтво того, що деякі так і не зрозуміли головного: в Україні вже як рік нова влада і "торгівля" посадами залишилася в минулому. Ми поміняли не тільки багатьох людей у ​​владі, а й сам принцип влади, її якість. Крісло голови ОДА купити не можна, його можна тільки заслужити - своєю репутацією, реальними справами, турботою про людей", - написав Сергій Трофімов.

Він зазначив, що натомість в українських СІЗО тепер можна зняти платну камеру - і це єдина хороша новина для затриманих сьогодні "продавців".

Читайте також: Житомирський губернатор розповів про два різних Володимира Зеленських.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...