В області вдвічі збільшили кількість перевірок бізнесу

24.11.2020

 

Вдвічі зросла кількість перевірок підприємств та організацій щодо дотримання карантинних норм. Майже 10% перевірених установ працюють із порушеннями, протоколи про адмінвідповідальність отримали менше 5%.

Про це повідомили в управлінні Держпродспоживслужби області:

"21-22 листопада здійснено 1278 позапланових перевірок щодо дотримання обмежень загальнонаціонального карантину вихідного дня та стану організації вимог протиепідемічного режиму на об’єктах нагляду , які продовжують здійснювати господарську діяльність в умовах карантину".

Також мобільні групи провели 151 перевірку у нічний час.

Загалом перевірками охоплено 334 заклади громадського харчування, 391 об’єкт продовольчої торгівлі та 505 непродовольчої торгівлі. В ході 117 обстежень спеціалістами Держпродспоживслужби було виявлено низку порушень карантинних обмежень та протиепідемічних вимог, в результаті чого було складено 51 протокол про адмін.правопорушення, підготовлено та направлено 67 приписів з пропозиціями про усунення виявлених порушень.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...