В області багато порушень з дотриманням правил безпеки – Заступник ОДА

2.06.2011

 

Заступник головиОДА Микола Олещенко зазначив, що в ході перевірки виникнення готовності до надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру були відпрацьовані всі міста обласного підпорядкування, вибірково перевірялись райони.

Перший заступник очільника області зазначив, що перевірка виявила багато недоліків зокрема щодо утилізації непридатних хімічних засобів захисту рослин, щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах, щодо зменшення ризиків виникнення пожеж в населених пунктах області.

Зрозуміло, зазначив Микола Олещенко, коли усунення недоліків потребує значних коштів, проблему одразу не вирішиш. Але якщо не облаштовані місця для відпочинку людей або захаращені евакуаційні виходи у гуртожитку, – такій бездіяльності буде дана жорстока оцінка. Повідомляє сайт Житомирської ОДА.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...