У Житомирській ОДА оголосили конкурси на головного HR та керівника ІT

5.12.2019

Конкурс на посаду керівника служби управління персоналом оголосила Житомирська ОДА.

Оголошення опубліковане на порталі career.gov.ua.

Прийом документів триває до 13 грудня, тестування призначене на 10.00 го 19 грудня. Посадовий оклад – 8110 грн.

Серед основних кваліфікаційних вимог – ступінь вищої освіти не нижче магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.

За джерелами "Першого" в ОДА, очолить кадрову службу Олег Хабчук, який нині працює головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.

Крім того, в Житомирська ОДА продовжує прийом документів на посаду начальника відділу інформаційних технологій та цифрового розвитку з посадовим окладом 8110 грн, куди, за джерелами, пройде нинішній головний спеціаліст Костянтин Осадчук.

Читайте також: Соціальний ліфт: головою Лугинської РДА стала дружина громадянина Росії.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...