У великому будівництві від Бунечка відсутній найбільший стадіон – Полісся

20.02.2020

 

У програмі «Велике будівництво» на 2020 рік відсутній один з найбільших проєктів – стадіон «Полісся».

Саме так голосно – національна програма «Велике будівництво» нова влада назвала капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

Як зазначає голова ОДА Віталій Бунечко, «Велике будівництво» впевнено крокуватиме і Житомирщиною. Процес має стартувати 1 березня.

Але якщо переглянути усі проєкти, які заявили у програмі «Великого будівництва», то більшість з них – ті проєкти, будівництва і реконструкції, які почалися в області ще 1-2 роки тому.

З нових – реконструкція 7 приймальних відділень у тих лікарнях, які стануть опорними, 1 дитячого садочка, облаштування 2 спортмайданчиків у селах і ремонт стадіону у Чуднові.

Також заявляють, що відремонтують в області 197 км доріг.

Тож, виходить, що у національній програмі «Великого будівництва» навідріз відсутнє саме будівництво, в основному – ремонт і реконструкція минулорічних проєктів.

Найцікавішим залишається і той факт, що у «Великому будівництві» відсутнє найбільше будівництво – стадіон «Полісся», що значить лише одне: грошей на нього з ДФРР не дали.

Перший житомирський звернувся до керівника області за коментарем з цього приводу, однак поки Бунечко зайнятий.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...