"У вас є людина, яка може бути лідером області", - Порошенко про нового голову Житомирської ОДА. ВІДЕО

27.10.2016

 

У Житомир 27 жовтня приїхав Президент України Петро Порошенко, аби представити голову Житомирсьої ОДА.

Петро Порошенко, Президент України: «У нас є людина, на плечі якої можна покласти відповідальність та яка може стати лідером в області. Порадились, подивились і прийняли рішення, що його мають звати Ігор Петрович.

Я можу висловити тверду надію, що Житомирщині пощастило. І відповідно результатів дуже жорсткого, конкурентного конкурсу, перемогу здобув Ігор Петрович Гундич».

Ігор Гундич, голова Житомирської ОДА: «Вельмишановний пане Президенте, висловлюю Вам повагу та дякую за довіру. Вважаю своїм обов’язком виправдати ваші сподівання у втіленні державних реформ. Шановні присутні, радий бачити у залі людей, які дбають та турбуються за майбутнє нашої області, та які, вірю, стануть помічниками та колегами. Чому я так кажу? Тому що я людина щира, відверта, відкрита та готова до співпраці. Я розраховую також на вашу щирість, відкритість, підтримку та спільну роботу. Для мене за честь бути в команді Президента та очолювати Житомирську область в непростий, але надзвичайно важливий для країни час. Призначення головою Житомирської ОДА, сприймаю, перш за все, як велику відповідальність і повірте – я до неї готовий на 100%. Запевняю вас, що спрямую всі ресурси на реалізацію стратегій Президента «Україна 2020» на Житомирщині. Я не люблю пафосних слів, бо звик працювати на результаті переконаний, що ми його покажемо. Дякую».

  
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...