У Рижука стверджують, що велику увагу приділяють підтримці малого підприємництва

3.09.2011

 

На Житомирщині працюють понад 5 тис. малих підприємств. 22% з них займаються торгівельною діяльністю, 17% –сільськогосподарським виробництвом, 5% – автотранспортом і зв’язком, повідомляє сайт обладміністрації.

Велика увага в області приділяється розвитку промисловості, підтримці малого підприємництва. Активно заявляє про себе громадська рада, що працює при облдержадміністрації, на стадії формування Рада підприємців.

Від імені голови облдержадміністрації Сергія Рижука, голови обласної ради Йосипа Запаловського і від себе особисто Віктор Балюрко сердечно привітав підприємців з професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, удачі в бізнесі, невичерпної енергії.

Зінаїда Янченко у своєму виступі зазначила, що підприємництво не стоїть на місці, а оновлюється, вдосконалюється, його роль у розвитку економіки важко переоцінити. Зокрема, за І півріччя 2011 року від суб’єктів підприємницької діяльності до обласного бюджету надійшло 180 млн. грн.

Обласна влада налаштована на постійний діалог з підприємцями, підтримує малий і середній бізнес, сприяє його розвитку. Так, у поточному році з обласного бюджету на ці цілі спрямовано 500 тис. грн.

Кращих представників підприємницьких структур області визначив оргкомітет конкурсу „Кращий підприємець року”. Переможців відзначили у 12 номінаціях.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...