У Раді вимагають звіту Степанова щодо вакцини від коронавірусу, якою прищеплюють українців

1.03.2021

 

Народні депутати України пропонують запросити на Годину запитань до уряду в парламенті міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вони сказали під час Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту.

"Я прошу і вимагаю негайного звіту міністра охорони здоров'я Максима Степанова на Годині запитань до уряду. Він має чітко пояснити людям, якої якості вакцину він привіз, скільки вона коштує, чи закуповувалася вона напряму або через посередників", - сказала заступник голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Також, додала вона, Степанов має доповісти, яка доведена ефективність цієї вакцини у відсотках.

Своєю чергою, перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко також висловився за необхідність заслухати на Годині уряду Степанова щодо "актуального стану епідемії та вакцинації".

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
Стадіон "Полісся" не здали в експлуатацію, здали тільки поле. За 16 років реконструкції і за 167 млн грн. "Перший житомирський" вирішив показати, що побачили...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...