У громадах Житомирщини обрали голів та депутатів місцевих рад

1.07.2019

На Житомирщині 30 червня відбулись перші вибори у 2-х об’єднаних територіальних громадах.

Зокрема, обирали очільників та депутатів Харитонівської сільської ОТГ Коростишівського району та Стриївської сільської ОТГ Новоград-Волинського району.

За попередніми результатами у Харитонівській громаді перемогла Зінаїда Зубленко, яка до цього часу очолювала зазначену сільську раду, а Стриївським сільським головою обрано Юрія Процюка, який раніше був Киківським сільським головою. А це означає, що ради стануть вже повноцінними ОТГ. Також цього дня відбулись додаткові вибори депутатів до 3 сільських і 2 селищних рад, що приєднуються до ОТГ.

Новими депутатами поповнились органи місцевого самоврядування Ушомирської сільської громади Коростенського району, Городницької селищної громади Новоград-Волинського району, Словечанської сільської ради Овруцького району, Миропільської селищної громади Романівського району та Краснопільської сільської громади Чуднівського району.

Наразі в Житомирській області вже утворено та функціонують 55 об’єднаних територіальних громад. У цілому вже понад 70% території області охоплено ОТГ.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...