У громадах Житомирщини обрали голів та депутатів місцевих рад

1.07.2019

На Житомирщині 30 червня відбулись перші вибори у 2-х об’єднаних територіальних громадах.

Зокрема, обирали очільників та депутатів Харитонівської сільської ОТГ Коростишівського району та Стриївської сільської ОТГ Новоград-Волинського району.

За попередніми результатами у Харитонівській громаді перемогла Зінаїда Зубленко, яка до цього часу очолювала зазначену сільську раду, а Стриївським сільським головою обрано Юрія Процюка, який раніше був Киківським сільським головою. А це означає, що ради стануть вже повноцінними ОТГ. Також цього дня відбулись додаткові вибори депутатів до 3 сільських і 2 селищних рад, що приєднуються до ОТГ.

Новими депутатами поповнились органи місцевого самоврядування Ушомирської сільської громади Коростенського району, Городницької селищної громади Новоград-Волинського району, Словечанської сільської ради Овруцького району, Миропільської селищної громади Романівського району та Краснопільської сільської громади Чуднівського району.

Наразі в Житомирській області вже утворено та функціонують 55 об’єднаних територіальних громад. У цілому вже понад 70% території області охоплено ОТГ.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...