У Боровця з’явився куратор з обласної адміністрації

11.04.2011

 

Микола Боровець, заступник міського голови, представив свого куратора з облдержадміністрації — Олександра Никитюка на нараді з житомирськими комунальниками.

За словами Боровця, новопризначений куратор - професіонал у комунальній сфері і вимогливий керівник. 

— З Олександром Андрійовичем ми працюємо вже давно. Я не хочу щоб його слова сприймалися якось критично. Його допомога принесе нам користь, — підкреслив Боровець. 

У свою чергу Олександр Никитюк критично оцінив роботу комунальних служб. Він наголосив, що у роботі розмови про політику шкодять, та наказав надати плани робіт комунальних служб на наступну нараду. 

— Згідно розпорядження голови тепер ми працюватимемо разом, — говорить куратор. — Зрозумійте, я не хочу нікого міняти. Головне у нашій роботі - це системний підхід. На мою думку, не допустимо, що сьогодні відсутні керівники профільних підприємств, але про це ми будемо говорити наступного разу. 

Никитюк також наголосив на тому, що наступну нараду він розпочне з переклички.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...