У 8 областях України вже закінчилися бебі-бокси

5.08.2020

 

Вісім областей України вже без бебі-боксів, і це за місяць до старту компенсацій від уряду. На черзі – ще чотири області.

Про це сказав перший заступник міністра соціальної політики Євген Котик, повідомляє УП.

"Зараз у нас сталася така ситуація, коли зараз у 8 регіонах такі "пакунки" вже закінчилися. Ще в 4 регіонах залишки також дуже малі. Тому треба було швидко приймати будь-яке рішення. Новий тендер займе ще місяці три, і реалізація цього проєкту буде досить тривалою".

За інформацією управління охорони здоров'я, на Житомирщині пакунки малюка ще є. Їх видаватимуть породіллям, допоки вони не закінчаться.

Відсутність там "пакунків малюка" пов'язаний з проблемами у тендерних закупівлях – за рішенням Антимонопольного комітету тендер скасували.

Тому за пропозицією Мінсоцу, яке не змогло провести тенде, батька з 1 вересня виплачуватимуть компенсацію у розмірі 5 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для батьків покупка вмісту бебі-боксу обійдеться у більше 7 тис. грн

Для того, щоб отримати компенсацію, потрібно зібрати пакет документів та отримати спеціальну картку у Приватбанку. Витратити кошти можна тільки у визначених торговельних мережах, зняти готівку – ні.

Грошова компенсація викликала велику дискусію серед батьків у соцмережах – більшості подобаються саме бебі-бокси.

Також Дитячий фонд ООН закликає Уряд зберегти "пакунки малюка" і не заміняти їх грошовими виплатами.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...