Тігіпко сподівається "закрити всі офшорні лазівки" вже цієї осені

5.07.2011

 

Нова угода з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування набуде чинності вже цієї осені, упевнений віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

Тігіпко заявив, що підписання нової угоди з Кіпром стане ще однією перемогою в боротьбі з мінімізаторами податків.

"Першим серйозним результатом податкової реформи в Україні стало різке зменшення угод, спрямованих на мінімізацію податків. Надходження від податку на прибуток і ПДВ з початку року зросли більш ніж у півтора разу. Врегулювання питання з Кіпром має стати наступним кроком у боротьбі з ухиленням від податків" , - зазначив віце-прем'єр.

Разом з тим лідер Сильної України також вважає за необхідне зосередити зусилля українського уряду на вирішенні проблеми захисту інвестицій і права власності.

Зазначимо, що в Україні з офіційним візитом перебуває президент Кіпру Дімітріс Хрістофіас.

Як повідомлялося, 4 липня Президент Республіки Кіпр Дімітріс Хрістофіас заявив про готовність підписати з Україною нову угоду про уникнення подвійного оподаткування.

"Ми готові негайно підписати угоду про уникнення подвійного оподаткування", - сказав він на спільній із президентом України Віктором Януковичем прес-конференції.

Нагадаємо, що 3 червня віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко на засіданні Верховної Ради заявив, що уряд повинен до осені закрити "кіпрську офшорну діру".

За матеріалами: Корреспондент.biz

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...