Сухомлин розповів, із ким може піти на дебати

21.10.2020

 

Тільки, якщо відбудеться другий тур виборів, мер Сергій Сухомлин готовий дебатувати із опонентом. Але тільки чесно і за західноєвропейськими правилами. Всі ж запрошення опонентів перед першим туром є спробами підвищення власного рейтингу за рахунок лідера перегонів.

Про це написав Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук:

"У разі, якщо відбудеться другий тур — я готовий дебатувати. Але тільки чесно і по-справжньому. Брати участь у постановках та імітаціях у мене немає ані часу, ані бажання.

А на темі дебатів відверто спекулюють окремі політики, намагаючись таким чином підвищити власний рейтинг і збільшити шанси на обрання у владу.

Вони пропонують прийти до них на дебати не всіх опонентів, а рейтингового для них кандидата. Часто - це саме лідер перегонів. Таким чином вони демонструють, що теж серед лідерів виборчих перегонів. Дебатувати конкурента вони запрошують на зручний для них майданчик, і за зручними для них правилами. Це політтехнологічний прийом для підвищення своїх шансів під час виборів. Правила такого заходу не визначені незалежно. Проводити дебати повинні, або незалежна державна інституція, або незалежна громадська організація, по заздалегідь визначеним правилам із незалежним модеруванням.

Я виступаю категорично проти такого підходу".

Нагадаємо, Сергій Сухомлин має найвищі шанси стати повторно міським головою Житомира вже у першому турі виборів, а букмекери ставлять на діючого мера 91% ймовірності.

ВВС інформувало про 64% підтримки житомирянами Сергія Сухомлина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сухомлин розповів, яким буде Житомир у наступні 5 років

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...