Сухомлин призначив помічницю директором департаменту економіки

8.04.2021

 

Із 8 квітня директором департаменту економічного розвитку міської ради стала Вікторія Сичова. До цього вона працювала помічницею у Сухомлина.

Відповідне розпорядження підписав міський голова.

"Перевести із 8 квітня 2021 року Сичову Вікторію Миколаївну з посади помічника Житомирського міського голови на посаду директора департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради як таку, що перебувала в кадровому резерві на цю посаду, з посадовим окладом, згідно зі штатним розписом та присвоїти їй 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування", – йдеться в документі.

На сайті мерії зазначається, що Вікторія Сичова є радником міського голови. Має економічну освіту. Працювала начальником відділу в податковій інспекції. Одружена, має двох доньок.

Нагадаємо, раніше департамент економіки очолював Микола Костриця. У березні Сухомлин звільнив директора департаменту економіки та його заступницю.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...