Шмигаль розповів, чи видаватимуть українцям «паспорти вакцинації»

8.03.2021

 

«Паспорти вакцинації» видаватимуть українцям тільки, якщо вони будуть запроваджені у світі. Їх зможуть у майбутньому отримати вакциновані громадяни України.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Фейсбук:

«Цифрова система, розроблена Мінцифрою та МОЗ, допоможе в майбутньому всім вакцинованим отримати підтвердження щеплення проти COVID-19 у разі, якщо у світі будуть запроваджені так звані «паспорти вакцинації».

Наразі за перші 5 днів запису на вакцинацію в «Дії» подали заявки понад 155 тис. осіб.

«Дані будуть внесені до електронного списку очікування, що дасть змогу організувати максимально швидкий і безпечний процес вакцинування. Після заповнення заявки українці отримають запрошення до пунктів щеплення відповідно до затвердженого Міністерством охорони здоров’я плану вакцинації», – написав Шмигаль.

Нагадаємо, на минулому тижні Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що в березні Європейська комісія оприлюднить пропозицію щодо створення загальноєвропейського паспорту, який засвідчить вакцинацію особи для сприяння подорожам у межах континенту.

Паспорт буде містити, зокрема, доказ того, що особа була вакцинована, але для запобігання дискримінації у пропуску буде також інша інформація, в тому числі результати останніх тестів на COVID-19 або підтвердження імунітету.

 

Читайте також: У Житомирській області за добу – 0 щеплень від коронавірусу


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
Стадіон "Полісся" не здали в експлуатацію, здали тільки поле. За 16 років реконструкції і за 167 млн грн. "Перший житомирський" вирішив показати, що побачили...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...