Секретарю міськради Наталії Чиж вручили підозру про корупцію

11.12.2019

 

Секретаря Житомирської міської ради повідомили про підозру у скоєнні корупційного кримінального правопорушення через внесення недостовірних відомостей у декларації.

У коментарі "Першому житомирському" Наталія Чиж підтвердила інформацію про підозру. Проте зазначила, що всі необхідні зміни до декларації внесла ще півроку тому. Зараз її юристи вивчатимуть текст і суть підозри.

Інформація на порталі НАЗК підтверджує, що упродовж 2019 року секретар Житомирської міської ради чотири рази подавала зміни до декларацій за 2015, 2016, 2017 та 2018 роки, вказуючи в них отримані позики та кредити.

За версією слідства, відомості, які секретар подавала у деклараціях, відрізняються від достовірних на загальну суму понад 13, 14 та 15 млн грн за 2016-2018 роки відповідно.

Як інформує прокуратура, вказані обставини підтверджені висновками та відповідними рішеннями Національного агентства з питань запобігання корупції.

Наразі правоохоронні органи вирішують питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...