Розстріляний київським суддею тракторист отримав два роки

2.06.2011

 

Два роки обмеження волі умовно. Таке покарання отримав тракторист Олександр Куча з Канівського району Черкаської області, у якого в минулому році кілька разів вистрілив з пістолета столичний суддя Євген Вовк під час сварки у сільському барі.

Чоловіка визнали винним у нападі на служителя Феміди. А використання вогнепальної зброї суддею - визнали правомірним самозахистом.

У червні минулого року суддя Дарницького суду міста Києва Євген Вовк, відпочиваючи з дружиною в кафе села Бобриця Канівського району Черкаської області, влаштував п'яний дебош зі стрільбою.

Спочатку дружина судді голосно хвалилася, що у неї є бойовий пістолет і їй "все пох ... й". А потім "виступив" і сам суддя Вовк. Присутні перечити п'яному дебоширу не хотіли, а судді явно хотілося пригод.

Врешті-решт він вирішив причепитися до молодої людини, Олександру Кучі, який виходив з кафе. Вовк з криком "А мені пох ... й, що ти здоровий" випустив у нього п'ять куль з пістолета Макарова. Куча впав, його дружина стала просити Вовка викликати "швидку". На що суддя гордо відповів, що йому, знову таки "пох .. й" і що він "довічно недоторканний".

Хлопець, який опинився поруч, затискав Кучі рани, з яких юшила кров. На "швидкій" хлопця доставили в реанімацію.

Після інциденту в Бобриці побували співробітники Канівської, Черкаської, а потім і Київської міліції. Причому, в діях співробітників міліції явно було видно спроби зам'яти справу і вигородити суддю Вовка, оскільки хлопця, який затискав рани купі, забрали у відділок на три доби, а дівчину-свідка довели до нервового зриву.

Хлопець, про якого йшлося - Володимир Лисенко. Йому теж дали два роки умовно. На суді він повідомив, що в той вечір лише намагався надати першу медичну допомогу підстріленому товаришеві. Вовк же запевняв, що Лисенко не давав йому бігти.

Володимир провів у СІЗО майже рік. Винним себе не визнає, чи оскаржуватиме рішення суду - ще не знає.

На пам'ять в тілі у Олександра Кучі залишається куля, яку лікарі не виймають через загрозу паралічу. Крім того, батькові двох дітей доведеться повертати борги, яких він набрався за час лікування та тимчасового безробіття.

Gazeta.ua

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...