Рижук хоче виготовляти продукцію з місцевої сировини

8.06.2011

 

Сергій Рижук наголосив на тому, що головним пріоритетом державної політики є турбота про добробут кожного громадянина. І вже є певні позитивні результати, які стали можливими завдяки консолідації всіх гілок влади, дієвим крокам Уряду України і органів місцевої влади на шляху до подолання наслідків економічної кризи, розв’язання проблем, які накопичувались роками. Повідомля сайт Житомирської ОДА.

За словами Рижука в Житомирській області забезпечено зростання промислового виробництва на 10,1% порівняно з відповідним періодом минулого року. По цьому показнику область займає 9 місце серед регіонів України. На промислових підприємствах створено близько півтори тисячі нових робочих місць. Приріст виробництва продукції легкої промисловості за січень–квітень поточного року склав 12,5 відсотка до відповідного минулорічного періоду.

Частка Житомирської області у реалізації продукції легкої промисловості України за минулий рік становила 8%, що є найбільшим внеском серед інших галузей промисловості області. 

Прямі іноземні інвестиції у легку промисловість за станом на 1 квітня 2011 р. становили майже 10,0 млн. дол. США, що на 0,6 млн. дол. більше, ніж на початок цього року.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...