Рада хоче повернути пільговий тариф на електроенергію – 90 копійок

15.01.2021

 

Нардепи планують доручити уряду повернути для населення пільговийй тариф на перші 100 кВт електроенергії – по 90 копійок.

Відповідний проєкт постанови про вжиття невідкладних заходів для повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення зареєстрували у Раді 14 січня.

У пояснювальній записці йдеться, що унаслідок встановлення з 1 січня до 31 березня 2021 року фіксованих ціни на електроенергію для побутових споживачів на рівні 168 копійок за 1 кВт*год "більшість пенсіонерів, які всіляко заощаджували електроенергію завдяки пільговому тарифу, з 1 січня змушені майже вдвічі більше сплачувати за платіжки".

"З огляду на це, постала нагальна потреба вжиття невідкладних заходів спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год", - заявили нардепи.

Своїм проєктом постанови вони хочуть доручити уряду "невідкладно" внести зміни до фіксованих цін на електроенергію для побутових споживачів, повернувши пільговий тариф за перші 100 кВт год.

Нагадаємо, із 1 січня 2021 року українцям майже вдвічі підняли тариф на перші 100 кВт електроенергії: із 0,9 грн/кВт до 1,68 грн.

Читайте також: У Житомирі штурмували облраду, вимагаючи зниження тарифів на "комуналку".


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...