Офіс президента просить губернаторів забезпечити військових харчуванням. ДОКУМЕНТ

24.03.2020

 

Критична ситуація із забезпеченням харчування особового складу може скластися у ЗСУ із 25 березня.

Про це йдеться у листі Офісу президента України до голів ОДА, який опублікували у Фейсбук.

"Бути в готовності на безоплатній основі надати допомогу військовим частинам у забезпеченні продуктами харчування, персоналом для приготування їжі (за потребою)", – йдеться у листі за підписом заступниці керівника Офісу президента Коваленко.

Губернаторів просять щотижня інформувати Офіс про вжиті заходи.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко у коментарі zhitomir.life підтвердив, що такий лист був, але пояснив, що така сиутація діє в деяких областях: 

«Таке звернення було стосовно деяких військових частин. У нас всі військові частини забезпечені безперебійним харчуванням. Такі проблему були в якомусь з регіонів, адже там відмовилися підприємці, які забезпечували харчуванням частини. В нас в регіоні жодних проблем немає», – пояснив голова ОДА.

Нагадаємо, Збройні сили України з 1 березня перейшли на нову систему харчування по каталогу продуктів. У Міноборони на початку місяця заявили, що у військовослужбовців з’явилася можливість обрати собі обіди, сніданки та вечері на свій смак і по сезону. Наголошувалося, що вартість одного прийому їжі повинна становити не більше 74 грн.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...