«Одягніть намордник, а потім вимагайте від людей», – активіст до губернатора Бунечка. ВІДЕО

10.09.2020

 

Словесна перепалка між активістом Ярославом Ходаківським та головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечком трапилася 9 вересня у приміщення міської ради, коли той ішов із кабінету мера.

Активіст зробив зауваження губернатору про відсутність маски на обличчі у громадському місці – приміщенні мерії. Той відповів, що забув її у міського голови, але не повернувся.

"Віталій Іванович, скажіть-но, будь ласка, маски треба носить чи ні? А Ви чого без маски? Ви вимагаєте від людей ходити в масках. Ви ж улаштували цю "шизу"… істерію з карантином. А самі зараз стоїте без маски у приміщенні міської ради. Без цього намордника. Поясніть, чому ви ходите без маски. Давайте закінчуйте цю карантинну шизу. Ви краще статистику дайте, скільки людей без роботи залишили.

Чому ви від людей вимагаєте ходити в масках, а самі ходите без? Цілий житомирський губернатор! Ви намордники одягаєте тільки, коли на камери. Чому люди мають мучитися у тролейбусах, магазинах, лікарнях…. Одягніть сам намордник, а потім вимагайте від людей", – сказав Ходаківський.

Ярослав Ходаківський повідомив, що за такий самий вчинок на нього у мерії склали протокол:

"На мене тут склали протокол. То і ви порушник. Є рівні, а є рівніші? Викликайте 102, як на мене викликали".

У свою чергу губернатор без маски "тикав" активісту і говорив відійти на півтора метри та не плюватися. Бунечко сказав, що готовий заплатити штраф:

"Да не плюй. Слухай, відійди від мене… Хай складуть штраф, я заплачу, якщо я порушив. У чому питання?".

Бунечко вийшов без маски із мерії та пішов до ОДА.

 

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...