Нічним клубам дозволили працювати тільки до 23:00

8.07.2020

 

Нічним клубам обмежили графік роботи під час карантину – тепер вони можуть працювати тільки до 23:00 год. Натомість театрам та іншим закладам культури збільшили час роботи із 22:00 до 23:00.

Таке рішення прийняв 8 липня Кабмін з доопрацюванням упродовж дня.

"Ми всі бачимо на відео, яким чином вони всі (клуби) працюють вночі. І їм нічого не заважає. Водночас, для закладів культури, у тому числі театрів, є обмеження – розсадка шахматкою і обмеження роботи до 22-ї години, хоча вони починають працювати о 7-8-й годин.

Цими змінами, які опрацьовані спільно з МОЗом і МВС, вносяться упорядкування, коли нічні розважальні заклади не зможуть працювати після 23-ї години, натомість для культурних заходів є певні зміни, які дозволять їм також працювати до 23-ї години, але за чітких обмежень і правил", – сказав міністр культури Ткаченко.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу суттєво зросла кількість людей, що одужали від коронавірусу.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...