На Житомирщині продадуть 18 земельних ділянок із бурштином

8.09.2020

 

Державна служба геології та надр доповнила перелік ділянок у Інвестиційному атласі новими 36 об’єктами із покладами бурштину. У тому числі на аукціонах будуть 18 земельних ділянок на Житомирщині. 

Про це повідомляє пресслужба відомства:

"Об’єкт підготували спільно із облдержадміністраціями: 15 ділянок розташовані на Рівненщині, ще 18 та 3 — у Житомирській та Волинській областях відповідно. Надрокористувачам пропонують "наскрізний" спецдозвіл нагеологорозвідку з подальшим видобуванням строком на п’ять років".

Стартова ціна лоту на ProZorro.Продажі — 34 тис. грн за 1 га.

На Житомирщині початкова вартість однієї ділянки (із 18) майже на 10 га — 339 510.4 грн. Придбаною вже зазначається "Ділянка Біла" за 1,4 млн грн площею в майже 413 га.

"Гравці ринку можуть за власним бажанням ініціювати на аукціон будь-яку ділянку, та взяти участь у відкритому аукціоні. Переможцем буде визначено компанію, яка запропонує найвищу ціну за лот", — нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах.

Він також зазначив, що це лише частина "бурштинових пропозицій": ще дві площі із покладами сонячного каміння знаходяться на погодженні у Міндовкілля, а на черзі — підготовка нових бурштинових ділянок для виставлення на аукціони.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...