На Житомирщині почали евакуацію людей - вогонь перейшов на села

18.04.2020

 

Лісова пожежа на Житомирщині перейшла на села – вогонь знищив і пошкодив 38 житлових будинків та 43 нежилих приміщень. Почали евакуацію людей.

За попередньою інформацією, з місць розповсюдження вогню евакуювали близько 50 осіб – жителів сіл Нижня Рудня, Острови, Магдин та Личмани Овруцького району.

Про це повідомив губернатор:

"Локалізовуємо пожежі на півночі Житомирщини: сьогодні було знищено десятки людських домівок та охоплено вогнем близько 4 тисяч гектарів лісу. Кількість евакуйованих жителів постійно уточнюється, за попередньою оцінкою – це близько 50 осіб. Усіх переселено до сусідніх сіл, зокрема до села Гладковичі. Потерпілі забезпечені харчуванням та місцем для ночівлі, проте сильний вітер сприяє захопленню нових площ вогнем".

До ліквідації пожежі залучили весь особовий склад ДСНС Овруцького району, а також екіпажі з сусідніх районів, використовують авіацію ДСНС – 3 літаки АН-32П та спеціальну військову техніку ЗСУ – «БАТ-2».

Читайте також: Житомир у диму – рівень забруднення повітря зашкалює.

 

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...