МОЗ доручило губернаторам дати потребу в кисневих концентраторах

8.09.2020

 

Кисневі концентратори, необхідні на випадок збільшення кількості хворих на COVID-19, МОЗ закупатиме централізовано. Кожен голова ОДА отримав доручення і має надати міністерству інформацію щодо потреб області в концентраторах.

Про це повідомив міністр Степанов 8 вересня на брифінгу:

«Виходячи з динаміки розповсюдження коронавірусної хвороби, ми готуємось до збільшення кількості пацієнтів в наших лікарнях, визначених для прийому хворих на COVID-19. Ми будемо закуповувати централізовані кисневі концентратори, тому важливо визначити чітку потребу кожного регіону».

Очільник МОЗ наголосив, що встановлення нових кисневих концентраторів передбачено в тих лікарнях, де немає централізованої подачі кисню.

7 вересня Степанов заявив, що Кабмін прийняв ініційовану МОЗ постанову, яка врегульовує механізм доплат медичним працівникам.

Читайте також: У лікарні на Житомирщині вже немає місць для хворих на коронавірус

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...