Мами на Житомирщині про компенсації замість бебі-бексів: це 9 кіл пекла

9.09.2020

 

Обіцяні владою компенсації замість бебі-боксів досі повноцінно не працюють. Батьків немовлят змушують по три рази переписувати заяви та повторно подавати до соцзахисту.

Про це повідомила житомирянка Марина, яка нещодавно стала мамою:

"Одна заява не підходить. Потім не підходить довідка, яку видав банк. Про магазини, в яких можна буде "отоварювати" гроші, взагалі мовчу – ніхто про них і не чув. За нещасні 5 тисяч потрібно пройти 9 кругів пекла. Дякую. Дуже дякую".

Щоб знайти відгуки про нову ініціативу замість бебі-боксів у соцмережах довго шукати не доводиться.

Читайте також: Бюрократичний квест – що чекає на батьків із 1 вересня замість бебі-боксів.

Зокрема, батько Антон Сененко пише у Фейсбук:

"Зателефонували сьогодні дружині із районного управління соцзахисту.

І попросили написати нову заяву на отримання компенсації за пакунок малюка. Це вже третій варіант.

Але якщо Ви думаєте, що це найбільше моє сьогоднішнє волаліті з афери Шмигаля по заміні бебі-боксів дивною грошовою компенсацією, то дочитайте пост до кінця.

 

Отже, коротко нагадаю, що для отримання цих 5000 гривень замість миттєвого отримання пакунка маляти в пологовому, ми вже двічі відвідали управління соцзахисту, відсиділи черги, написали 2 заяви, бо форма потім змінилася, подали купу ксерокопій документів…".


Натомість на урядовому сайті українці вже зареєстрували петицію щодо повернення видачі пакунків малюка, яку підписали вже понад 2,7 тис. осіб із необхідних 25 тис.

Читайте також: в уряді звітують: почали видавати картки замість пакунку малюка – у Житомирі не чули

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...