Лікарям обіцяють підвищення зарплати: 20 тис. грн мінімалка

18.06.2021

 

Лікарі отримуватимуть зарплату не менш, ніж 20 тис. грн, а середній медичний персонал – від 13,5 тис. грн.

Відповідний указ підписав Зеленський 18 червня до Дня медика.

Зеленський переконував, що ОП спільно з урядом і парламентом «зроблять все, щоб такі суми були не тільки на папері, і, щоб загальний бюджет охорони здоров'я збільшувався, а також росли тарифи програм медичних гарантій».

«Зараз уряд починає процес підготовки держбюджету на 2022 рік. Я очікую, що він стане чітким сигналом про відновлення престижу і важливої ​​ролі медиків в нашому суспільстві, прошу уряд врахувати ці розміри при розрахунку тарифів медичних гарантій і формуванні бюджетів відомчих медичних установ», — сказав президент.

Також він закликав місцеву владу справедливо розподіляти зарплати в медустановах, щоб не вийшло так, що «керівники лікарень отримують в місяць 100 00 грн, а лікарі і медсестри 6 000 грн».

Нагадаємо, у Житомирі влада до Дня медика подарувала лікарні Гербачевського сертифікат на 7 млн бюджетних гривень.

 

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...