"Корнинська ОТГ одна із перших повірила у децентралізацію", - голова ОДА Гундич

21.02.2019

 Корнинська об’єднана територіальна громада, що у Попільнянському районі, одна із 10 громад, які із перших повірили у реформу децентралізації. Завдяки реформі громада отримала додаткові фінансові ресурси і змогла реалізувати низку проектів.

Про це сказав сьогодні, 21 лютого, голова ОДА Ігор Гундич під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку у Корнинській ОТГ.


«Ви повірили у реформу децентралізації у 2016 році. Завдяки цьому бюджет вашої громади зріс. Я не можу сказати, що він один із найбільших в області, але ви показуєте результат реформи і вам є куди рухатися. Завжди «зростають апетити», і отримавши одне – хочеться більше. Впевнений, цілі, які ви перед собою ставите, будуть досягнуті, і в області з кожним роком буде зростати кількість «символів змін», – сказав Ігор Гундич.


Жителі Корнинської громади разом із Ігорем Гундичем обрали проекти, які будуть реалізовані у 2019-2021 роках та затвердили перспективний план розвитку.

 

Корнинська ОТГ у найближчі 3 роки реалізовуватиме такі проекти:

 - Ремонт доріг: Корнин-Мохначка, Корнин-Лучин- Федорівка- Сущанка, капітальний ремонт по вул. Свободи;

 - Будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям в с.Корнинське;

 - Придбання шкільного автобусу;

 - Капітальний  ремонт адмінбудинку  Корнинської селищної ради;

 - Реконструкція (термомодернізація) будинку культури з капітальним ремонтом спортзалу у селищі Корнинське;

 - Капітальний ремонт дорожнього одягу вулиці Прудова (1,209 км) в смт Корнин Попільнянського району Житомирської області

 - Реконструкція (термомодернізація) будинку культури в с.Сущанка;

 - Реконструкція (термомодернізація) будинку дитячої творчості в смт Корнин;

 - Реконструкція 2 санвузлів у загальноосвітній школі в с. Мохначка;

 - Реконструкція (термомодернізація) Корнинського НВК «Загальноосвітня школа І ступеню-гімназія» в смт Корнин;

 - Будівництво топкової з встановленням твердопаливного котла з під’єднанням його до існуючої теплової мережі у Корнинської філії І-ІІ ступенів Опорного навчального закладу «Корнинський навчально-виховний комплекс ЗОШ І ступеня-гімназія».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...