“Іноземний капітал відродить економіку області», — губернатор

8.06.2011

 

7 червня 2011 року в селі Привороття Брусилівського району відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва електротехнічних інсталяційних будівельних виробів ДП ФІРМА «КОПОС ЕЛЕКТРО УА» чеської фірми «КОПОС КОЛІН» А.Т.

Виступаючи перед учасниками заходу, Сергій Рижук наголосив на тому, що за останній рік в області відкрито 156 аналогічних підприємств різного профілю. Це показник, який дозволив області вийти на передові позиції в Україні. Особливістю даного проекту є повне взаєморозуміння з жителями села, керівництвом району з питань його впровадження.

Сергій Рижук подякував інвесторам, зазначивши, що йдеться про чесний іноземний капітал дружньої країни, саме такий, який сприятиме відродження економічного потенціалу області. 

Повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...