Голові ОДА Бунечку та іншим чиновникам зробили тести на коронавірус без черги

5.05.2020

 

У зв’язку з тим, що у заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка на минулому тижні виявили коронавірус, всі чиновники, які контактували з ним, також пройшли ПЛР-тестування.

Серед них голова ОДА Віталій Бунечко та голова облради Володимир Ширма.

Ще вчора, 4 квітня, на щоденному брифінгу в ОДА повідомили, що у лабораторному центрі у черзі більше 700 проб. Деякі пацієнти чекають своїх аналізів вже близько 2 тижнів. За минулу добу зробили лише 76 досліджень.

 

Бунечка ж та інших чиновників протестували відразу – поза чергою.

Радісною звісткою вони поділилися на своїх сторінках у Фесбуці.

Також, не дивлячись на те, що про свої контакти з хворим вони знали ще у четвер, у понеділок Бунечко був на роботі, особисто давав брифінг та контактував з іншими працівниками.

Через вибірковість проведення ПЛР-тестування під постом голови ОДА про те, що у нього не виявили коронавірус, жителі області почали палко обурюватися.

Нагадаємо, в області підтвердили 448 випадків захворювання на коронавірус


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...