Голова Житомирської ОДА представить Дім ветерана на Міжнародному волонтерському Форумі

21.08.2018

 Вже завтра, 22 серпня 2018 року за участю Президента України Петра Порошенка та Віце-прем’єр-міністра Генадія Зубка розпочнеться Міжнародний волонтерський та ветеранський Форум «Там, де ми – там Україна».

Захід проходитиме у Мистецькому арсеналі упродовж 2 днів. Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич разом із ініціаторами – ветеранами та волонтерами з Житомирщини – представлять проект першого в Україні Дому ветерана, який нині впроваджують на базі Центру вертебрології.

Понад 120 ветеранських та волонтерських організацій з України та з-за кордону заявили про участь у Форумі. У роботі Форуму візьмуть участь Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної ради Андрій Парубій, Віце-прем’єр-міністр Генадій Зубко, в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, народні депутати Андрій Тетерук, Ірина Фріз, Ірина Геращенко, Оксана Корчинська, представники Міністерства оборони та Генерального штабу.

Основні спікери та модератори дискусії - представники ветеранських та волонтерських організацій: Оксана Гаврилюк, Віталій Дейнега, Олександр Терещенко, Ілля Шполянський, Леся Василенко, Івонна Костина, Андрій Козінчук, Євгеній Жуков, Кирило Недря, Ахтем Сейтаблаєв, Ігор Чернецький, Анна Гвоздяр, Юрій Гріненко, Тарас Ковалик, Віталій Гайдукевич та ін.

Співорганізатори Форуму – Благодійні Фонди «Інформаційно-координаційний центр» та «Повернись живим», партнери – Комітет ВР України з питань УБД та учасників АТО, а також Постійна делегація України в Парламентської асамблеї НАТО.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...